Konsultacje strategii rozwoju Szczecinka

Data publikacji: 
10.10.2017

Zapraszamy mieszkańców Szczecinka do wypełnienia ankiety dotyczącej kierunków rozwoju naszego Miasta w perspektywie najbliższych 8 lat. Badanie to ma na celu poznanie opinii na temat planowanych działań samorządu lokalnego i zadań do osiągnięcia w latach 2018-2026. Twórcy projektu "Strategii rozwoju Miasta Szczecinek na lata 2018-2026" zapewniają, że wszystkie głosy zostaną uwzględnione w finalnej wersji dokumentu.

Ankieta zawiera 14 pytań, a jej wypełnienie zajmie nie więcej niż 7-10 minut. Na Państwa głosy i opinie czekamy do 30 października. Aby wypełnić ankietę należy kliknąć TUTAJ.

W załączniku dostępna jest diagnoza strategiczna dla Miasta Szczecinek oraz projekt strategii rozwoju na lata 2018-2026.

Zapraszamy do współtworzenia przyszłości naszego Miasta!

Opr. M. Ludewicz. Foto: M. Wilk

Załącznik: