Warsztaty dla organizacji pozarządowych

Data publikacji: 
09.08.2017

Partnerstwo „Lokalnie Wspólnie” oraz przedstawiciele mediów zapraszają szczecineckich społeczników na cykl warsztatów „Zakręceni dla społeczności” – współpraca z mediami,  promocja działań i budowa marki NGO.

Prowadzącymi będą wolontariusze specjaliści - czyli dziennikarze wszystkich lokalnych redakcji (z prasy, radia, telewizji oraz internetowych portali informacyjnych) oraz fachowcy od budowania marki.

Wspólnie stworzyliśmy szkic 10 spotkań szkoleniowych zwiększających wiedzę i umiejętności współpracy z mediami oraz podnoszących skuteczność komunikowania. 

Spotkania szkoleniowe będą odbywać się co tydzień, zawsze we wtorek od 17.00 do 18.45, od września do listopada. Każde z nich poprowadzi inny szczecinecki dziennikarz, lub specjalista od budowania wizerunku. W każdym spotkaniu może wziąć udział  maksymalnie 20 osób (po 1-2 osoby z każdej organizacji/grupy nieformalnej).

Cykl warsztatowy rozpocznie się od spotkania integracyjnego obu stron projektu, czyli specjalistów od mediów i specjalistów od działań społecznych. To, jak spotkanie przebiegnie, będzie zależało od każdego z nas. Więc  5 września o 17.00 zostawiamy pracę w pracy, przynosimy gitary, śpiewniki, bębny, gumy do skakania, piłki. Przyjdźcie z własnymi propozycjami zabaw integracyjnych.  Z naszej strony przygotujemy kiełbasę dla 30 uczestników i ognisko. Ucieszymy się, jeśli przyniesiecie sałatkę lub ciasto.

 Prosimy o zgłoszenia na załączonym formularzu do 31 sierpnia 2017 r. na  adres a.piskozub@mops.szczecinek.pl lub osobiście w sekretariacie MOPS. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane o miejscu pierwszego spotkania telefonicznie lub na e-mail 1 września 2017 r.

Opr. M. Ludewicz