Archiwum aktualności - Lipiec 2016

29.07.2016
Prace przy bieżni lekkoatletycznej na ostatniej prostej

To już ostatnie prace przy porządkowaniu nowo wybudowanej bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Zadaszony obiekt, na którym będzie można trenować przez cały rok pozytywnie przeszedł odbiór techniczny.

29.07.2016
45 milionów na rozwój infrastruktury i współpracę z kontrahentami!

Ruszają kolejne konkursy, w których przedsiębiorcy z naszego miasta i regionu mogą pozyskać środki na rozwój swojego biznesu. Tym razem do wzięcia jest ponad 45 milionów złotych! Pieniądze będzie można przeznaczyć m.in.

28.07.2016
Zwiedzili więzienną celę w piwnicach Urzędu Miasta

Śladami rycerzy, żołnierzy i historycznych zwierząt przez cały lipiec podążają dzieci, które biorą udział w wakacyjnych zajęciach organizowanych przez Muzeum Regionalne w Szczecinku. Dzisiaj uczestnicy akcji mieli okazję m.in. zwiedzić piwnice Urzędu Miasta.

28.07.2016
Weekend z zabytkowymi samochodami

Przed nami sobota i niedziela w rytmie muzyki jazzowej granej wśród zabytkowych samochodów. Wszystko za sprawą szczecineckiego zespołu Dixie Band, który zaprasza na drugą już edycję imprezy Dixie Rajd Old Mobile.

27.07.2016
Zaproszenie na 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy na miejskie obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Tegoroczne uroczystości odbędą się w najbliższy poniedziałek, 1 sierpnia, o godzinie 17.00 na cmentarzu komunalnym w Szczecinku (przy kaplicy).

27.07.2016
Odznaczenia i awanse z okazji święta policji

Mundurowi z całego powiatu uroczyście obchodzili dzisiaj w Szczecinku święto policji. Podczas spotkania, które odbyło się w sali kina „Wolność” nie zabrakło odznaczeń, wyróżnień i awansów.