Archiwum aktualności - Listopad 2017

30.11.2017
650-lecie obecności Ormian w Polsce

Społeczność Ormiańska w Szczecinku zaprasza na uroczyste obchody 650-lecia obecności Ormian w Polsce, nad którymi Honorowy Patronat objęli: Burmistrz Miasta Szczecinek Jerzy Hardie- Douglas oraz Ambasador Republiki Armenii w Polsce Edgar Ghazaryan.

29.11.2017
Ekologiczne warsztaty dla dzieci

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Lipiu zapraszają do zgłaszania dzieci ze szkół podstawowych (klas IV-VI) i gimnazjum do udziału w 2-dniowych warsztatach realizowanych w ramach projektu „Budowa Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów K

28.11.2017
Wystawa prac Pawła Tymcio

Galeria Sztuki „Zamek” zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy malarstwa  szczecineckiego artysty Pawła Tymcio. Wernisaż odbędzie się 7 grudnia (czwartek), o godz. 18:00.

27.11.2017
Ostra dyskusja o budżecie obywatelskim

Dyskusja o przeprowadzeniu w Szczecinku konsultacji społecznych dotyczących budżetu obywatelskiego była najgorętszą i najdłuższą podczas odbywającej się dzisiaj sesji Rady Miasta. Projekt w tej sprawie zgłoszony został przez klub „Razem dla Szczecinka”.

24.11.2017
Rusza Program Rehabilitacji Seniorów

W Szczecinku rusza Program Rehabilitacji Seniorów. O jego głównych założeniach opowiadały dzisiaj radne, które zainicjowały powstanie programu oraz przygotowały niezbędną dokumentację: Renata Rak, Grażyna Kuszmar i Małgorzata Bała.

23.11.2017
Konkurs na prowadzenie szkolnej stołówki

Informujemy, że Dyrektora Komunalnego Centrum Usług Wspólnych w Szczecinku ogłasza konkurs ofert na organizację żywienia w Szkole Podstawowej nr 7 im Noblistów Polskich przy ul. Krakowskiej 1.