Archiwum aktualności - Luty 2018

27.02.2018
Dyskusja o opiece nad zwierzętami

Uchwała w sprawie programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami wzbudziła największe emocje podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta Szczecinek. Po uwagach zgłoszonych przez radnego Macieja Baturę ogłoszono została krótka przerwa.

26.02.2018
Ostrzeżenie przed silnym mrozem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich – Wydział w Szczecinie ostrzega przed silnym mrozem, który będzie utrzymywał się w naszym regionie w najbliższych dniach.

26.02.2018
To już ostatni dzień na przesłanie JPK_VAT

To już ostatni dzień na przesłanie pierwszego JPK_VAT. Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

22.02.2018
Senat uhonoruje szczecineckiego astronoma

W marcu Senat RP podejmie uchwałę upamiętniającą szczecineckiego astronoma Adama Giedrysa w 100. rocznicę jego urodzin. Inicjatywa zgłoszona została przez senatora Piotra Zientarskiego, który odwiedził dzisiaj Szczecinek i opowiadał o szczegółach przedsięwzięcia.

21.02.2018
Konkurs edukacyjny "Na tropie"

14 lutego 2018 roku rozpoczął się zorganizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, konkurs edukacyjny "Na tropie".

20.02.2018
Miasto Szczecinek partnerem roku ZZPN

W miniony piątek w Policach - podczas gali piłkarskiej zwieńczającej plebiscyt Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej (ZZPN), Głosu Szczecińskiego, Głosu Koszalińskiego i portalu ligowiec.net na najpopularniejszych zawodników województwa zachodniopomorskiego 2017 roku -