Żegnamy naszego Kolegę Marka Albrechta

Data publikacji: 
12.06.2018

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy dziś zmarłego 8 czerwca 2018 roku Marka Albrechta, naszego Kolegę i Przyjaciela, inspektora Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta.
Straciliśmy wartościowego człowieka, cenionego i zaangażowanego pracownika. Dziękujemy za oddanie i rzetelną pracę na rzecz społeczności naszego miasta, profesjonalizm i wszystkie wspólne chwile. Marku, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

Marek Albrecht ze szczecineckim Ratuszem związany był od początku swojej kariery zawodowej. W 1991 roku został zatrudniony w Referacie Techniczno-Inwestycyjnym, a od 2009 roku był inspektorem w Wydziale Komunalnym. Od 21 lutego 2011 roku pracował w Referacie Ochrony Środowiska.

Msza święta za duszę śp. Marka Albrechta odprawiona zostanie dzisiaj (13.06) o godzinie 11.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Kołobrzeskiej. Pogrzeb odbędzie się o godzinie 13.00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Szczecinku.

Władze oraz pracownicy Urzędu Miasta Szczecinek składają głębokie wyrazy współczucia Rodzinie i najbliższym przyjaciołom Zmarłego.  

Opr. M. Ludewicz