ABC faktur - obrót krajowy i zagraniczny

Data publikacji: 
01.02.2018

Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu i Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Szczecinek mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „ABC fakturowania – obrót krajowy i zagraniczny”.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami prawidłowego wystawiania faktur vat, faktur korygujących, zaliczkowych i innych faktur, rozliczania sprzedaży i zakupu pod względem podatkowym oraz sposobami płatności i innymi zasadami, mającymi wpływ na prawidłowość rozliczania sprzedaży pod względem podatku VAT.

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców, księgowych oraz wszystkich, których interesują zagadnienia związane z prawidłowym pod względem podatkowym dokumentowaniem i rozliczaniem sprzedaży. W jego trakcie uczestnicy zapoznają się z przepisami dotyczącymi:
•    Obowiązku dokumentowania sprzedaży fakturami
•    Danych na fakturze
•    Zasad wystawiania faktur tradycyjnych i faktur elektronicznych
•    Fakturowania transakcji transgranicznych

Szkolenie poprowadzi pani Justyna Maćkowiak - doradca gospodarczy, wieloletni praktyk w dziedzinie prawa podatkowego, dyrektor Centrum Biznesu, trener współpracujący z PFP. Odbędzie się ono 8 lutego 2018 r. w godzinach 9.00 – 16.00,  Sali nr 220 (II piętro UM).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (35 osób), z uwagi na duże zainteresowanie, prosimy o zgłaszanie jednej osoby z firmy. Decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: e.omelanczuk@um.szczecinek.pl. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panią Elżbietą Omelańczuk, tel. (94) 371 40 83.