Fotoferie z SAPiK-iem! Trwają zapisy!

Publikowane od: 
05.01.2021

Jak co roku Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zaprasza na zimowe półkolonie - Fotoferie z SAPiK-iem! Do udziału w nich zapraszamy wszystkie dzieci szkół podstawowych. Ze względu na ten nietypowy czas, przed nami nieco inna forma ferii.

Na dzieci biorące udział w Fotoferiach czeka 10 ciekawych zadań i atrakcyjne nagrody! Będzie to m.in. rodzinna sesja zdjęciowa, elektryczne hulajnogi, hulajnogi freestyle'owe, rodzinne karnety do kina oraz wiele wyjątkowych nagród rzeczowych! Nie zapomnieliśmy również o bezpieczeństwie - do każdej hulajnogi dołączamy kask! Na zrealizowanie zadań nie potrzeba wiele, wszystko można wykonać w domu.

Udział w Fotoferiach z SAPiK-iem jest całkowicie bezpłatny! Takich ferii zimowych jeszcze w Szczecinku nie było! Co należy zrobić? Warunkiem udziału w Zabawie jest nadesłanie zgłoszenia na adres mailowy: fotoferie@sapik.pl. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko dziecka, klasę i nazwę szkoły, do której dziecko uczęszcza oraz imię i nazwisko Rodzica/Opiekuna Prawnego wraz z numerem telefonu kontaktowego.
 
Zapraszamy do udziału w Fotoferiach z SAPiK-iem, przed nami 10 dni naprawdę świetnej zabawy! Aby być na bieżąco i nic nie przegapić, zapraszamy na oficjalny profil SAPiK na Facebooku - to właśnie tam, codziennie o godzinie 10:00, zamieszczany będzie filmik z zadaniem do wykonania. Każdego dnia Zabawy przewidujemy niespodzianki! Zapraszamy!

Opr. M. Ludewicz