Fundusz Usług Rozwojowych – warsztaty

Data publikacji: 
10.10.2017

Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu i Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Szczecinek mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Fundusz Usług Rozwojowych – warsztaty szkoleniowe”. Celem szkolenia jest przeprowadzenie, krok po kroku, przez proces  wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego, obowiązującego przy ubieganiu się o dofinansowanie usług rozwojowych. W trakcie spotkania doradcy pomogą zdiagnozować potrzeby firmy, dobrać odpowiednią usługę rozwojową, pokażą jak posługiwać się Bazą Usług Rozwojowych i jak wypełnić niezbędne dokumenty.

Fundusz Usług Rozwojowych finansuje szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, kursy o charakterze zawodowym, egzaminy, doradztwo, coaching i mentoring. Z uwagi na położenie powiatu szczecineckiego na terenie Specjalne Strefy Włączenia nasi przedsiębiorcy i ich pracownicy mogą ubiegać się o maksymalną kwotę dofinansowania wybranych usług rozwojowych w wysokości 80%! 

Kwota wsparcia zależy od wielkości przedsiębiorstwa i wynosi:
- dla mikro przedsiębiorstw do 15.000,00 zł,
- dla małych przedsiębiorstw do 75.000,00 zł,
- dla średnich przedsiębiorstw do 400.000,00 zł

Z uwagi na warsztatowy charakter szkolenia każdy z uczestników zyska praktyczną wiedzę i umiejętności, które będzie mógł wykorzystać wypełniając niezbędne dokumenty do ubiegania się o dofinansowanie konkretnej usługi rozwojowej dla siebie, czy dla swoich pracowników. W tym celu każdy z uczestników może przynieść na szkolenie własny komputer przenośny wraz z dostępem do internetu.

Szkolenie poprowadzi pani Joanna Ligenza oraz pan Piotr Stokłosa  – Mobilni Doradcy i Specjaliści Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości ze Szczecina. Spotkanie odbędzie się 17 października 2017 r. w godzinach 11.00 – 15.00 w sali nr 218 (budynek B Urzędu Miasta).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (30 osób), decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: e.omelanczuk@um.szczecinek.pl . W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panią Elżbietą Omelańczuk, tel. (94) 371 40 83.

Opr. M. Ludewicz