Na co można dostać dotację w 2019 roku?

Publikowane od: 
03.12.2018

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich serdecznie zaprasza na „Spotkanie informacyjne dotyczące harmonogramów naborów wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Krajowych Programów Operacyjnych na rok 2019”, które odbędzie się w dniu 12 grudnia o godzinie 10.00 przy ul. Kuśnierskiej 12b w Szczecinie.

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który należy przesłać na adres e-mail: @wzp.pl do dnia 10.12.2018 r. do godziny 12:00. Szczegóły dostępne są TUTAJ. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Spotkanie kierowane jest do zainteresowanych tematyką spotkania, w tym m.in.: osób fizycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli: NGO, jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:
•    konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
•    publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
•    udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.

Opr. M. Ludewicz