O dotacjach na wymianę źródła ciepła

Publikowane od: 
25.08.2020

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne webinarium pt. Dotacje na termomodernizację budynków mieszkalnych i wymianę źródeł ciepła.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: lpi@pyrzyce.pl do dnia 26 sierpnia 2020 r. do godz. 14:00.

Udział w webinarium jest bezpłatny - osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Uwaga! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę webinarium. 

Kiedy?

27 sierpnia 2020 r., godz. 10:00 – 10:30

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  (27 sierpnia 2020 r.). Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych, które są właścicielami/współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w takim budynku lokalu mieszkalnego z wyodrębniona księgą wieczystą.

Opr. M. Ludewicz.