Spotkanie naukowców i biznesmenów

Data publikacji: 
12.10.2017

To już ostatnia szansa, aby zgłosić się do organizowanego w Szczecinku spotkania „Skok po innowacyjność: biznes + nauka”. Termin rejestracji dla wszystkich chętnych przedsiębiorców mija w najbliższą niedzielę, 15 października. Konferencja jest dedykowana firmom zainteresowanym rozwojem swojej działalności poprzez realizację projektów badawczo-rozwojowych oraz pozyskaniem funduszy na ten cel. Szczegóły i możliwość zarejestrowania są dostępne są TUTAJ.

Przypomnijmy, że podczas konferencji zorganizowane zostaną 20-minutowe spotkania przedstawicieli firm z naukowcami. Będą one okazją do porozmawiania o możliwościach rozwoju przedsiębiorstwa. Jeszcze przed tą częścią, czyli tak zwaną giełdą kooperacyjną Business 2 Research, odbędzie się z kolei spotkanie z ekspertami, którzy wyjaśnią, z jakich funduszy na poziomie regionalnym i krajowym firmy mogą skorzystać i uzyskać środki na projekty innowacyjne.

„Skok po innowacyjność: biznes + nauka” w Szczecinku odbędzie się we wtorek, 24 października 2017 roku o godz. 10:30 w Centrum Konferencyjnym Zamek. Zapraszamy!

Opr. M. Ludewicz. Foto: nm.pl