Szkolenia na temat zmian podatkowych

Publikowane od: 
11.02.2019

Polska Fundacja Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Start do zmian podatkowych na rok 2019”.

Celem szkolenia jest przedstawienie zatwierdzonych zmian w przepisach podatkowych które wejdą w życie w 2019, w szczególności w zakresie rozliczania kosztów związanych z wykorzystaniem w działalności gospodarczej samochodów osobowych i nową stawką CIT. Dodatkowo omówione zostaną przepisy związane z split payment, które weszły w życie  1.07.2018.

Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów  wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.

Spotkanie poprowadzi pani Beata Kuśmierek – doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL certyfikowanej jednostki szkoleniowej SUS 2.0, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.

Szkolenie odbędzie się w Szczecinku dnia 14.02.2019 r. (czwartek) w godzinach 9.00 – 16.00 w Urzędzie  Miasta Szczecinek, sala nr 218, II piętro. Udział w nim jest bezpłatny.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres  e-mail: p.pienkos@um.szczecinek.pl. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panem Przemysławem Pieńkosem, tel. 94 37140 83.

Opr. M. Ludewicz