Szkolenie o Funduszu Usług Rozwojowych

Publikowane od: 
13.03.2018

Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu - Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Szczecinek oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Fundusz Usług Rozwojowych – warsztaty szkoleniowe”.

Celem szkolenia jest przeprowadzenie, krok po kroku, przez proces  wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego, obowiązującego przy ubieganiu się o dofinansowanie usług rozwojowych. W trakcie szkolenia doradcy pomogą, w prosty sposób, zdiagnozować potrzeby firmy, dobrać odpowiednią usługę rozwojową, pokażą jak posługiwać się Bazą Usług Rozwojowych i jak wypełnić niezbędne dokumenty.

Fundusz Usług Rozwojowych finansuje szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, kursy o charakterze zawodowym, egzaminy, doradztwo, coaching i mentoring.

Z uwagi na położenie powiatu szczecineckiego na terenie Specjalne Strefy Włączenia, nasi przedsiębiorcy i ich pracownicy mogą ubiegać się o maksymalną kwotę dofinansowania wybranych usług rozwojowych w wysokości 80%!

Kwota wsparcia zależy od wielkości przedsiębiorstwa i wynosi, w ramach jednej umowy:
- dla mikro przedsiębiorstw do 15.000,00 zł,
- dla małych przedsiębiorstw do 75.000,00 zł,
- dla średnich przedsiębiorstw do 400.000,00 zł

Szkolenie kierujemy do właścicieli i pracowników mikro, małych i  średnich przedsiębiorstw z powiatu szczecineckiego.

Z uwagi na warsztatowy charakter szkolenia każdy z uczestników zyska praktyczną wiedzę i umiejętności, które będzie mógł wykorzystać przy wypełnianiu niezbędnych dokumenty do ubiegania się o dofinansowanie konkretnej usługi rozwojowej dla siebie, czy dla swoich pracowników.

Szkolenie poprowadzi pan Piotr Stokłosa  – Mobilny Doradca i Specjalista Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości ze Szczecina.

Szkolenie odbędzie się w Szczecinku, w dniu 20 marca 2017 r. w godzinach 11.00 – 14.00. Miejsce: Urząd Miasta Szczecinek, sala szkoleniowa nr 218, II piętro (w budynku B urzędu).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (30 osób), decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: e.omelanczuk@um.szczecinek.pl . W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panią Elżbietą Omelańczuk, tel. (94) 371 40 83.

Opr. M. Ludewicz