Szkolenie o inwestycjach w firmach

Publikowane od: 
18.06.2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium biznesowym nt. kompleksowego wsparcia w rozwoju pomorskich przedsiębiorców, które organizowane w ramach cyklu „Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze”.

Podczas spotkania pt. "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju zachodniopomorskich przedsiębiorców" omówione zostaną różne zachęty inwestycyjne i instrumenty wsparcia, w tym rządowy program Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców są dostępne w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą.

Webinarium jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem i realizacją nowych inwestycji. Będzie to również doskonała okazja do zapoznania się z aktualnie dostępnymi instrumentami wsparcia, zasadami udzielania pomocy publicznej dla przedsiębiorców i tym samym poszerzenie wiedzy, którą będziecie mogli wykorzystać przy obsłudze przedsiębiorców realizujących inwestycje na terenie Państwa gminy i powiatu.

Spotkanie zaplanowane jest online w dniu 23 czerwca 2020 r. w godz. 10:00 – 11:00.

Szczegóły i warunki rejestracji dostępne są pod adresem: https://app.evenea.pl/event/sssewdrodzezachpomorskie/  lub TUTAJ:

Każda z zarejestrowanych osób otrzyma na swój e-mail spersonalizowany link do spotkania.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Opr. M. Ludewicz