Szkolenie ze zmian w systemie podatkowym

Publikowane od: 
23.01.2018

Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu, Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Szczecinek oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić na bezpłatne szkolenie pt. Przegląd zmian podatkowych 2018”.

Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w przepisach podatkowych, które weszły w życie w trakcie roku 2017 oraz najnowszych, które zaczęły obowiązywać od 1.01.2018. W jego trakcie omówione zostanie również najnowsze orzecznictwo podatkowego.

Spotkanie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości i absolwentów wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje.

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają między innymi informacje na temat zmian w podatku dochodowym, omówiona zostanie problematyka powszechności „jednolitego pliku kontrolnego” w obszarze VAT oraz treść nowego rozporządzenia o kasach fiskalnych. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej z rozbudowanym studium przypadków.

Spotkanie odbędzie się w Szczecinku dnia 1 lutego 2018 r. w godzinach 9.00 – 16.00 w sali nr 218 UM (II piętro w budynku B urzędu).

Udział w nim jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (35 osób), z uwagi na duże zainteresowanie, prosimy o zgłaszanie jednej osoby z firmy. Decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: e.omelanczuk@um.szczecinek.pl

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panią Elżbietą Omelańczuk, tel. (94) 371 40 83. Szczegóły dostępne są w załącznikach.

Opr. M. Ludewicz