Uwaga! Płukanie sieci wodociągowej

Publikowane od: 
18.09.2019

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Szczecinku informuje, że w dniach od 16.09.2019 r. do 06.12.2019 r. prowadzone są prace konserwacyjno – eksploatacyjne na sieci wodociągowej (płukanie sieci wodociągowej).
Wobec powyższego może występować lokalne zabarwienie wody związkami żelaza oraz spadki ciśnienia wody.

Za powyższe utrudnienia PWiK przeprasza odbiorców wody.

HARMONOGRAM PŁUKANIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W SZCZECINKU PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
I Etap – od dnia 16.09.2019r. do dnia 20.09.2019r.
1. Bugno, Koszalińska do Kołobrzeskiej
2. Kołobrzeska, Osiedle Kołobrzeska
3. Koszalińska, Osiedle Koszalińska
4. Polna

II Etap – od dnia 23.09.2019r. do dnia 27.09.2019r.
1. Mierosławskiego
2. Kościuszki od Mierosławskiego do Myśliwskiej
3. Myśliwska, Kręta, Nowa
4. Lelewela, Kilińskiego, Głowackiego
5. Kościuszki od Myśliwskiej do Derdowskiego
6. Kosińskiego, Wileńska
7. Derdowskiego
8. Krakowska

III Etap – od dnia 30.09.2019r. do dnia 04.10.2019r.
1. Grunwaldzka
2. Malborska
3. Gotycka, Mazurska, Warmińska
4. Królowej Jadwigi, Witolda, Zawiszy
5. Pułaskiego, Ziemowita, Jagiełły
6. Lwowska, Kościuszki od Derdowskiego do Jagiełły

IV Etap – od dnia 07.10.2019r. do dnia 11.10.2019r.
1. Polna od Kołobrzeskiej do Karlińskiej
2. Osiedle Zachód I
• Połczyńska
• Białogardzka
• Barwicka
3. Osiedle Zachód II
• Jagiełły
• Budowlanych
• Karlińska
4. Osiedle Zachód III

V Etap – od dnia 14.10.2019r. do dnia 18.10.2019r.
1. 1-go Maja
2. Wiatraczna
3. Koszalińska od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
4. Kościuszki od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy
5. Zielona
6. Jasna, Ordona
7. Jeziorna
8. Parkowa, Junacka, Drzymały
9. Zamkowa, Piotra Skargi
10. Bohaterów Warszawy, Ogrodowa, Podwale
11. Szkolna, 1go Maja od Placu Wolności do Zielonej

VI Etap – od dnia 21.10.2019r. do dnia 25.10.2019r.
1. Kaszubska
2. Osiedle Kaszubska
3. Szafera
4. Osiedle Rzeczna, Osiedle Jana Pawła II, Szewska, Podgórna
5. Bartoszewskiego
6. Narutowicza od 1-go Maja do Lipowej /rondo/
7. Wodociągowa
8. Osiedle Wodociągowa i Narutowicza
9. Słupska od Narutowicza do Osiedla Marcelin
10. Osiedle Marcelin

VII Etap – od dnia 28.10.2019r. do dnia 31.10.2019r.
1. Lipowa
2. Wyszyńskiego od Bartoszewskiego do Pileckiego
3. Winniczna
4. Reja
5. Strażacka, Sadowa, Mariacka, Wyścigowa
6. Powstańców Wlk.
7. Wojska Polskiego, Emilii Plater
8. Rzemieślnicza
9. 3-go Maja, Limanowskiego, Emilii Plater do Pileckiego
10. Mickiewicza od 3-go Maja do Pileckiego
11. Pileckiego

VIII Etap – od dnia 04.11.2019r. do dnia 08.11.2019r.
1. Cieślaka
2. Kopernika
3. Szymanowskiego, Sienkiewicza, Łódzka
4. Słowiańska od Kopernika do Wiejskiej
5. Kwiatowa, Wiejska
6. Moniuszki, Matusewicz
7. Poniatowskiego, Pomorska
8. Słowiańska od Wiejskiej do Armii Krajowej
9. Niecała, Artyleryjska
10. Armii Krajowej od Nr 69 /wraz z posesją / do Słowiańskiej
11. Armii Krajowej od Wyszyńskiego do Słowiańskiej
12. Sikorskiego od Słowiańskiej do Warszawskiej

IX Etap – od dnia 12.11.2019r. do dnia 15.11.2019r.
1. Wyszyńskiego od Pileckiego
2. Klasztorna
3. Mickiewicza od Pileckiego do Piłsudskiego
4. Kamińskiego
5. Matejki, Wybickiego, Mestwina, Traugutta
6. Piłsudskiego
7. Szczecińska
8. Osiedle Piłsudskiego
9. Toruńska, Grudziądzka, Gdańska
10. Poznańska, Czaplinecka, Miła
11. Słoneczna

X Etap – od dnia 18.11.2019r. do dnia 22.11.2019r.
1. Warcisława IV od Wyszyńskiego do Warszawskiej
2. Zana, Chodkiewicza
3. Chełmińska, Kamienna
4. Osiedle Warszawsko Chełmińskie
5. Marii Skłodowskiej
6. Warszawska
7. Warcisława IV od Warszawskiej do Sikorskiego
8. Przemysłowa
9. Wiśniowa
10. Drahimska, Kanałowa
11. Dworcowa

XI Etap – od dnia 25.11.2019r. do dnia 29.11.2019r
1. Pilska od wiaduktu do Waryńskiego
2. Waryńskiego
3. Pilska od Waryńskiego do Cisowej
4. Osiedle Pilska
5. Pilska od Cisowej do Pilska 30 / RDP /
6. Pilska 30 cała baza
7. Osiedle Raciborki
8. Świątki
9. Trzesieka

XII Etap – od dnia 02.12.2019r. do dnia 06.12.2019r.
1. Godzimierz
2. Czarnobór
3. Gwda Wielka
4. Gwda Mała

Opr. M. Ludewicz