Uwaga! Płukanie sieci wodociągowej

Publikowane od: 
24.09.2020

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinku informuje, że w dniach od 28.09.2020 r. do 18.12.2020 r.  prowadzone będą prace konserwacyjno – eksploatacyjne na sieci wodociągowej (płukanie sieci wodociągowej). Wobec powyższego może występować lokalne zabarwienie wody związkami żelaza oraz spadki ciśnienia wody.

Za powyższe utrudnienia PWiK przeprasza odbiorców wody.

HARMONOGRAM PŁUKANIA SIECI WODOCIĄGOWEJ W SZCZECINKU

I Etap – od dnia 28.09.2020r. do dnia 02.10.2020r.

Bugno, Koszalińska do Kołobrzeskiej

Kołobrzeska, Osiedle Kołobrzeska

Koszalińska, Osiedle Koszalińska

Polna

II Etap - od dnia 05.10.2020r. do dnia 09.10.2020r.

Mierosławskiego

Kościuszki od Mierosławskiego do Myśliwskiej

Myśliwska, Kręta, Nowa

Lelewela, Kilińskiego, Głowackiego

Kościuszki od Myśliwskiej do Derdowskiego

Kosińskiego, Wileńska

Derdowskiego

Krakowska

III Etap – od dnia 12.10.2020r. do dnia 16.10.2020r.

Grunwaldzka

Malborska

Gotycka, Mazurska, Warmińska

Królowej Jadwigi, Witolda, Zawiszy

Pułaskiego, Ziemowita, Jagiełły

Lwowska, Kościuszki od Derdowskiego do Jagiełły

IV Etap - od dnia 19.10.2020r. do dnia 23.10.2020r.

Polna od Kołobrzeskiej do Karlińskiej

Osiedle Zachód I

Połczyńska

Białogardzka

Barwicka

Osiedle Zachód II

Jagiełły

Budowlanych

Karlińska

Osiedle Zachód III

V Etap – od dnia 26.10.2020r. do dnia 30.10.2020r.

1 Maja

Wiatraczna

Koszalińska od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy

Kościuszki od Mierosławskiego do Bohaterów Warszawy

Zielona

Jasna, Ordona

Jeziorna

Parkowa, Junacka, Drzymały

Zamkowa, Piotra Skargi

Bohaterów Warszawy, Ogrodowa, Podwale

Szkolna, 1 Maja od Placu Wolności do Zielonej

VI Etap – od dnia 02.11.2020r. do dnia 06.11.2020r.

Kaszubska

Osiedle Kaszubska

Szafera

Osiedle Rzeczna, Osiedle Jana Pawła II, Szewska, Podgórna

Bartoszewskiego

Narutowicza od 1 Maja do Lipowej /rondo/

Wodociągowa

Osiedle Wodociągowa i Narutowicza

Słupska od Narutowicza do Osiedla Marcelin

Osiedle Marcelin

VII Etap – od dnia 09.11.2020r. do dnia 13.11.2020r.

Lipowa

Wyszyńskiego od Bartoszewskiego do Pileckiego

Winniczna

Reja

Strażacka, Sadowa, Mariacka, Wyścigowa

Powstańców Wlk.

Wojska Polskiego, Emilii Plater

Rzemieślnicza

3 Maja, Limanowskiego, Emilii Plater do Pileckiego

Mickiewicza od 3 Maja do Pileckiego

Pileckiego

VIII Etap – od dnia 16.11.2020r. do dnia 20.11.2020r.

Cieślaka

Kopernika

Szymanowskiego, Sienkiewicza, Łódzka

Słowiańska od Kopernika do Wiejskiej

Kwiatowa, Wiejska

Moniuszki, Matusewicz

Poniatowskiego, Pomorska

Słowiańska od Wiejskiej do Armii Krajowej

Niecała, Artyleryjska

Armii Krajowej od Nr 69 /wraz z posesją / do Słowiańskiej

Armii Krajowej od Wyszyńskiego do Słowiańskiej

Sikorskiego od Słowiańskiej do Warszawskiej

IX Etap – od dnia 23.11.2020r. do dnia 27.11.2020r.

Wyszyńskiego od Pileckiego

Klasztorna

Mickiewicza od Pileckiego do Piłsudskiego

Kamińskiego

Matejki, Wybickiego, Mestwina, Traugutta

Piłsudskiego

Szczecińska

Osiedle Piłsudskiego

Toruńska, Grudziądzka, Gdańska

Poznańska, Czaplinecka, Miła

Słoneczna

X Etap – od dnia 30.11.2020r. do dnia 04.12.2020r.

Warcisława IV od Wyszyńskiego do Warszawskiej

Zana, Chodkiewicza

Chełmińska, Kamienna

Osiedle Warszawsko Chełmińskie

Marii Skłodowskiej

Warszawska

Warcisława IV od Warszawskiej do Sikorskiego

Przemysłowa

Wiśniowa

Drahimska, Kanałowa

Dworcowa

XI Etap – od dnia 07.12.2020r. do dnia 11.12.2020r

Pilska od wiaduktu do Waryńskiego

Waryńskiego

Pilska od Waryńskiego do Cisowej

Osiedle Pilska

Pilska od Cisowej do Pilska 30 / RDP /

Pilska 30 cała baza

Osiedle Raciborki

Osiedle Świątki

Osiedle Trzesieka

XII Etap – od dnia 14.12.2020r. do dnia 18.12.2020r.

Brzostowo

Lipnica

Godzimierz, Czarnobór

Mysia Wyspa

Gwda Wielka, Gwda Mała

Opr. M. Ludewicz