Zostań wolontariuszem WOŚP!

Publikowane od: 
26.11.2018

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby zostać wolontariuszami w kolejnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta już 27-ta kwesta odbędzie się 13 stycznia 2019 roku, a grać będziemy pod hasłem „Pomaganie jest dziecinne proste - gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”

Nabór osób, które chciałyby zostać wolontariuszami rozpoczyna się już teraz. Wszystkich chętnych zapraszamy codziennie od godz. 7:30 do 15:30 do SAPiK-u (przy ul. Kilińskiego 1, pokój nr 12). Przyszli wolontariusze powinni znać swój nr PESEL, a osoby niepełnoletnie powinny przyjść wraz ze swoim opiekunem prawnym, aby podpisał on stosowne oświadczenie.

Możliwa jest też rekrutacja online! Wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta. Zgłoszenie nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Po jego wysłaniu należy udać się do sztabu i potwierdzić dane.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc w zbieraniu funduszy na rzecz WOŚP. To dzięki Wam możliwe będzie tegoroczne kwestowanie oraz bicie kolejnego rekordu. Bez Was nam się nie uda!

Opr. M. Ludewicz