Dowiedz się kto zabije w Szczecinku!

01 03.2020
Godzina wydarzenia: 
16:00 i 19:00
Miejsce wydarzenia: 
kino Wolność
Organizator: 
SAPiK

W trosce o dobre nastroje mieszkańców, Kino Wolność będzie gościło na swojej scenie kultowy spektakl teatralny pt. „Szalone nożyczki” już 1 marca 2020. o godz. 16.00 i 19:00!
„Szalone nożyczki” porywają w wir zabawy i zagadki miliony widzów na całym świecie tak skutecznie, że znalazły się w Księdze Guinnessa. Mieszkańcy Szczecinka będą mieli okazję obejrzeć ten spektakl w nowej odsłonie z gwiazdorską obsadą.
Przebojowy fryzjer wynajmuje lokal od pani Izabeli. Jego salon odwiedzają nader barwne postacie, interes świetnie się kręci, aż dochodzi do tragedii... Właścicielka lokalu zostaje znaleziona martwa. Kto? Kiedy? I dlaczego? Do akcji rusza policja, ale okazuje się, że każdy z obecnych w salonie miał motyw! Detektywi miotają się słuchając sprzecznych zeznań i jest to czas, gdy do akcji wkracza WIDZ. To Widzowie decydują o zakończeniu spektaklu, które za każdym razem może być inne.
Spektakl jedyny w swoim rodzaju, pełen wybuchów śmiechu i interakcji wyśmienitych, gotowych na wszystko aktorów z Widzami!

„Szalone nożyczki” już 1 marca 2020r. o godz. 16.00 i 19:00 w kinie Wolność w Szczecinku.

Obsada wymienna:
Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz
Maciej Wilewski / Michał Piróg
Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Przemysław Cypryański / Leszek Stanek

Bilety do nabycia: 

 KUPBILECIK: www.kupbilecik.pl
 Rezerwacje grupowe: Piotr Kotnowski tel. 509 728 385
 w kasie Kina Wolność