Marcowe spotkanie Klubu Na Obcasach!

20 03.2018
Godzina wydarzenia: 
18:00
Miejsce wydarzenia: 
CK Zamek
Organizator: 
SAPiK

KLUB NA OBCASACH zaprasza na spotkanie pt. "KWIATY, NIE TYLKO OD ŚWIĘTA.....", które poprowadzi Łukasz Wierzbiński, międzynarodowy mistrz Polski we florystyce 2016r.

Łukasz Wierzbiński – mgr inż. ogrodnictwa w specjalizacji rośliny ozdobne i kształtowanie terenów zieleni. Od najmłodszych lat miłośnik roślin – nie tylko ozdobnych. Absolwent Podyplomowych Studiów Florystyka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. W październiku 2015 roku został laureatem pierwszego miejsca w II Krajowych Florystycznych Mistrzostwach Regionu Wielkopolsko – Zachodniopomorskiego. Kilka miesięcy później w IX Międzynarodowych Mistrzostwach Florystycznych uzyskał tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w kategorii seniorów. Pasja i miłość do świata roślin była ogromną dawką energii, która doprowadziła do otwarcia kwiaciarni  ZIELNA – miejsca w którym czas biegnie inną drogą.

Spotkanie odbędzie się 20 marca 2018r. o godz.18:00, w Centrum Konferencyjnym Zamek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.