Spektakl ,,Kochanie wróciłem'' w lutym w kinie Wolność!

07 02.2020
Godzina wydarzenia: 
17:30
Miejsce wydarzenia: 
kino Wolność
Organizator: 
SAPiK

Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "KOCHANIE, WRÓCIŁEM" Erica Assousa najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż - skruszony i pełen dobrej woli do pojednania... za prawie każdą cenę. Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie... Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie... "KOCHANIE, WRÓCIŁEM" to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy - widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki - miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć "stara" - to nie "zardzewieje".

 Występują: Maria Pakulnis Marta Wierzbicka Katarzyna Ankudowicz / Dorota Chotecka Wojciech Wysocki Jan Jankowski Marcin Troński Grzegorz Pawlak Bartosz Obuchowicz

Spektakl odbędzie się 7 lutego 2020 r. o godz. 17:30 w kinie Wolność.

Bilety w cenie 95 zł dostępne pod adresem: https://www.kupbilecik.pl/…/4…/Szczecinek/Kochanie+wróciłem/ oraz w kasie kina Wolność.