Zagrają dla dzieci i seniorów

15 01.2017
Miejsce wydarzenia: 
kino Wolność
Organizator: 
SAPiK

15 stycznia 2017 roku odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten jubileuszowy koncert wielkiej zbiórki, zatytułowany „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”, w tym roku w Szczecinku odbędzie się w wielu punktach miasta. Zachęcamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w licznych działaniach, które będą miały miejsce podczas tegorocznego Finału. Kwestować będzie około 70 Wolontariuszy, którzy będą aktywni od godziny 9:00 do 18:00.

 

W hali sportowej, przy ulicy Jasnej 2, Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizuje od godziny 10:00 – 13:30 Wielki Turniej Piłki Nożnej rocznika 2008. Impreza przeplatana będzie pokazami akrobatycznymi i licytacjami gadżetów.

 

W Omulnej koło Szczecinka od godziny 10:00 odbędzie się destruction derby, czyli wyścig złomów organizowany przez SCS Szczecinek .

 

Godz. 10:00 na Placu Kamińskiego, kolejna dawka atrakcji, a wśród nich m.in.

- przejażdżki quadem po torze przeszkód,

- wystawa motocykli, której organizatorem jest SGM Szczecinek;

- przejażdżki konne dla dzieci, zorganizowane przez Ranczo PANDEROSSA;

- fotoradar Straży Miejskiej;

- pokaz i ekspozycja pojazdów Ochotniczej Straży Pożarnej z Parsęcka.

 W kinie „Wolność” na godzinę 10:30 zapraszamy na poranek filmowy, a następnie na bogaty program wokalno - taneczny, podczas którego m.in:

- około godz. 17:00 główna licytacja na rzecz WOŚP;

- możliwość rejestracji w bazie DKMS;

- występy zespołów wokalnych i tanecznych sekcji i klubów SAPiK;

- występ zespołu ludowego Swojacy;

- koncert zespołu James Button Band;

- 18:45- 19:45 gwiazda wieczoru: koncert zespołu „Doobragramy”.

 

W holu kina będzie miał miejsce kiermasz przedmiotów ofiarowanych przez mieszkańców naszego miasta, fantazyjne malowanie twarzy – zorganizowane przez Studio Paola.Program artystyczny zakończy się tradycyjnym światełkiem do nieba około godz. 20:00, którego fundatorami są sklep z zabawkami i fajerwerkami „Miś” oraz firma budowlana JAR Construction.